Uzależnione od implantów

Uzależnione od implantów

Z roku na rok liczba operacji plastycznych wzrasta. Kobiety coraz częściej decydują się na zabiegi dążąc do "doskonałości". W artykule przedstawiamy wybrane przypadki osób, które nie poprzestały na jednaj operacji - efekty oceńcie sami.

1. Coco Austin

Urodzona w marcu 1979 r. amerykańska aktorka, tancerka, modelka glamour i internetowa osobowość. Jest żoną rapera-aktora Ice-T od 2001 roku.
Znana przede wszystkim ze swoich krągłych kształtów. Jest jedną z niewielu kobiet, którą tak dobitnie i jednoznacznie można zaklasyfikować jako osobę podążającą za dość osobliwe pojmowanym pięknem. Oprócz silikonu w piersiach, Coco postanowiła również poprawić swoje pośladki. Musi być teraz bardzo dumna z siebie, bo często się nimi chwali.

Uzależnione od implantów
Uzależnione od implantów

Zdjęcie: whitetrashdreams.tumblr.com

2. Sheyla Hershey

Urodzona w grudniu 1979 r. Znana z bardzo dużych implantów piersi. Jej naturalny rozmiar ocenia się na miseczkę B. M maju 2008 roku, po 8 operacjach miała rozmiar stanika 34 FFF. Po kolejnych dwóch operacjach jej obecny rozmiar to 85 N. Niestety Sheyla Hershey ma problemy zdrowotne i musiała poddać się operacji zmniejszenia biustu, który do tej pory był jej dumą. Do tego wszystkiego dostała zakażenia gronkowcem i lekarze musieli wyjąć litry silikonu z jej ciała.

Uzależnione od implantów
Uzależnione od implantów

Zdjęcie: zaychik.tumblr.com

3. Oneal Ron Morris

Bardzo kontrowersyjna postać. Tak naprawdę była fałszywą lekarką, która wyspecjalizowała się w implantach pośladków. Swoją technikę stosowała też na sobie. Problem w tym, że zamiast prawdziwych implantów miała ona wstrzykiwać swoim klientkom mieszankę z cementu, środka do zalepiania opon i oleju mineralnego. Sprawa wyszła na jaw, gdy jedna z "pacjentek" trafiła do szpitala.

Uzależnione od implantów

Zdjęcie: kristinnoeline.tumblr.com

4. Katie Price

Znana jest jako brytyjska modelka i celebrytka, która nie stroni od operacji powiększania piersi. Na poprawki swojego ciała wydała ponad 160 000 funtów i wielu z nich żałuje. Dziś jej ciało jest dalekie od ideału. Ma blizny na piersiach od ich powiększania oraz zniszczoną od botoksu twarz. W dodatku podobno ma problemy z wypadającymi włosami.

Uzależnione od implantów

Zdjęcie: kushmind.tumblr.com

5. Angelyne

Modelka, aktoreczka, oryginalna na swój sposób, naszpikowana silikonem. 55-letnia dziś Angelyne przetarła szlak dla wszystkich dzisiejszych celebrytek, które są znane jedynie z bywania na imprezach, szokowania i pozowania do zdjęć.

Uzależnione od implantów

Zdjęcie: austro-hungarianempire1867-1918.tumblr.com

6. Jodie Marsh

Modelka topless, znana z kiepskich realisty-show, wierzy że dzięki swoim gigantycznym piersiom będzie sławna. Od 2009 roku Jodie zainteresowała się kulturystyką.

Uzależnione od implantów
Uzależnione od implantów

Zdjęcie: deancallispersonaltrainer.tumblr.com

7. Tabitha Taylor

Znana z półnagich sesji zdjęciowych, aktorka i modelka.

Uzależnione od implantów

Zdjęcie: absandtitties.tumblr.com

8. Shauna Sand

Amerykańska modelka i aktorka. Shaunie po powiększeniu piersi zostały blizny, do tego kilka razy musiała poprawiać ich wielkość i ułożenie. Znana jest również z seks-taśmy i publicznego uprawiania seksu na plaży.

Uzależnione od implantów

Zdjęcie: manmademag.tumblr.com

9. Amanda Lepore

Transseksualna ikona Amanda Lepore uwielbia życie w świetle fleszy. Amerykańska piosenkarka, modelka, aktorka. Obecnie mieszka w Nowym Jorku. Charakterystyczne jej cechy to: silikonowe piersi i karykaturalne usta.

Uzależnione od implantów
Uzależnione od implantów
Uzależnione od implantów

Zdjęcie: deceitfulyouth.tumblr.com

Czytaj także:

Beauty Group (dawniej Artplastica)
ul. Wojciechowskiego 7, 71-476 Szczecin

Dołącz do dyskusji