Artplastica Klinika Chirurgii Plastycznej
ul. Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin
tel. +48 91 45 40 442
więcej...

Szpital Grupy LUX MED
ul. Puławska 455
02-801 Warszawa
tel. +48 22 431 20 59
więcej...

Dream-med
ul. Rydzowa 22
90-001 Łódź
tel. +48 502 067 281
więcej...

Szpital Grupy LUX MED

Grupa LUX MED, największa w Polsce sieć placówek medycznych, oddaje Państwu do dyspozycji nowocześnie wyposażony szpital w dobrze skomunikowanym punkcie Warszawy. Centrum Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Grupy LUX MED oferuje szereg usług z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej oraz chirurgii estetycznej.

Zapraszamy na film o szpitalu grupy LUX MED

Nasz zespół lekarzy tworzą doświadczeni, wysoce wykwalifikowani specjaliści. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa w doskonale przygotowanych salach operacyjnych. Zarówno przed, jaki po zabiegu zapewniamy Pacjentom komfortowe warunki w wygodnych i przestronnych pokojach. Umożliwiamy wykonywanie zabiegów w trybie ambulatoryjnym i pobytowym. Grupa LUX MED gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów. Szpital integruje swoje działania z innymi placówkami grupy LUX MED w ramach kompleksowego programu Medyczna Strefa Piękna, w którym oferujemy bezpłatne, indywidualne konsultacje z koordynatorem. Szczegóły na stronie internetowej www.luxmed.pl.

Lux Med

Wygodne i przestronne pokoje zapewniają komfortowe warunki pobytu

Zabiegi w Centrum Chirurgii Plastycznej wykonuje dr n.med. Małgorzata Chomicka-Janda, specjalista chirurg plastyk z 20- letnią praktyką, członek m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, The International Society of Aesthetic Plastic Surgery oraz dr n.med. Lubomir Lembas, członek: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, mający na swoim koncie liczne publikacje oraz międzynarodowe konsultacje.

Lux Med

Zabiegi wykonuje wykwalifikowany personel

Szpital dysponuje komfortowo wyposażonymi salami jednoosobowymi i dwuosobowymi, wyposażonymi w indywidualne łazienki, telewizor i podłączenie do Internetu.
Pacjentom, przez cały pobyt w szpitalu, może towarzyszyć rodzina. Podczas pobytu w szpitalu Pacjenci mogą korzystać z bezpłatnego parkingu.

Szpital LUX MED

Szpital znajduje się w dogodnej lokalizacji (kliknij aby powiększyć)

Kontakt

Szpital Grupy LUX MED
ul. Puławska 455,
02-801 Warszawa
tel. 22 431 20 59
fax. 22 431 20 52
szpital@luxmed.pl

Zobacz stronę szpitala


Wyświetl większą mapę