Macrolane - pełniejszy biust bez operacji i implantów

Macrolane - pełniejszy biust bez operacji i implantów

Piękne, zadbane i jędrne piersi są atutem niejednej z kobiet. Ponętny biust bez wątpienia wpływa na pozytywną samoocenę i pewność siebie. Jednakże płeć piękna lubi także narzekać na swój biust, o który jak się okazuje nie jest łatwo zadbać.

W celu upiększenia jego wyglądu zaopatrzymy się w różnego rodzaju preparaty i specyfiki kupowane w drogeriach a nawet w aptekach. Liczne środki, które na etykietach gwarantują nam niesamowite działanie oraz tabletki, które obiecują powiększenie biustu nawet o dwa rozmiary, bardzo często okazują się zupełnie nie odzwierciedlać ich rzeczywistego działania. Jednak jak się okazuje współczesna medycyna i chirurgia plastyczna mają nam do zaoferowania bardzo wiele skutecznych alternatyw działań, które pomogą nam znacznie poprawić jędrność oraz wielkość naszych piersi. Jedną z takich bezinwazyjnych metod, która staje się świetną alternatywą dla operacyjnego powiększania biustu, jest metoda Macrolane.

Jakie są plusy wykonania zabiegu metodą Macrolane?

Metoda Marcolane jest metodą nową na rynku chirurgii plastycznej, która bardzo szybko zyskuje rzeszę swoich zwolenników. Istnieje wiele plusów stosowania tego sposobu powiększania piersi. Bez wątpienia jednym z nich jest fakt, iż jest to metoda nieoperacyjna, dzięki czemu nie jesteśmy narażeni na obecność blizn pooperacyjnych. Dodatkowym atutem zastosowania Metody Microlane jest skrócenie czasu rekonwalescencji i powrotu do prawidłowego funkcjonowania organizmu po wykonanym zabiegu. Warto też wspomnieć o tym, że jest to metoda, która daje natychmiastowe efekty a obrzęk po zabiegu nie jest tak widoczny jak po operacyjnym powiększaniu piersi.

Jakie są wady przeprowadzania zabiegu preparatem Macrolane?

Pomimo faktu, iż zabieg preparatem Macrolane posiada wiele plusów, należałoby zwrócić uwagę na minusy korzystania z tej metody powiększania piersi. Jedną z wad tego zabiegu jest czas trwania jego efektów, który utrzymuje się od 18 do 24 miesięcy. Z kolei innym minusem tej metody jest to, iż nie każda pacjentka może sobie pozwolić na jego wykonanie. Wynika to z tego, że zwykle wprowadzana dawka preparatu do jednej piersi nie przekracza 100- 150 ml. Stąd nie każda z Pań może być usatysfakcjonowana efektami zabiegu, jeżeli oczekiwała by radykalnego powiększenia rozmiarów swojego biustu.

Na czym polega Metoda Macrolane?

Metoda Macrolane polega na jak najbardziej bezinwazyjnym zabiegu powiększenia piersi, dzięki czemu efekty są widoczne zaraz po jego wykonaniu. Żel Macrolane jest inaczej nazywany kwasem hialuronowym. Jest to związek chemiczny występujący naturalnie w organizmie. Dzięki temu w przeciwieństwie do operacyjnego zabiegu powiększania piersi, Metoda Macrolane daje nam gwarancję wystąpienia mniejszego, wręcz prawie minimalnego ryzyka wystąpienia komplikacji pozabiegowych.

Jak wygląda zabieg z użyciem preparatu Macrolane?

Zabieg z użyciem preparatu Macrolane wykonywany jest na miejscowym znieczuleniu. Po wykonaniu odpowiednich konsultacji z lekarzem i zaplanowaniu przebiegu zabiegu, wykonuje się niewielkie nacięcia skóry ( około 0,5 cm) w celu wprowadzenia przez nie preparatu pod gruczoł piersiowy i mięsień piersiowy. Te działania powodują zwiększenie się objętości naszego biustu.

Po wykonanym zabiegu pacjentka wraca do domu, gdzie może powrócić do normalnego trybu życia i codziennych zajęć. Rekonwalescencja po zabiegu nie trwa długo, gdyż około 2 tygodni. Przez ten okres może występować zaczerwienienie oraz obrzęk piersi, który jednak powinien ustąpić po okresie 14 dni.

Czy preparat Macrolane stosowany jest w zabiegach innych części ciała?

Żel Macrolane jest nie tylko stosowany w celu powiększenia rozmiaru piersi. Świetnie sprawdza się również w innych zabiegach chirurgii estetycznej, jakimi są powiększanie i ujędrnianie pośladków, poprawa kształtu łydek, modelowanie wyglądu narządów płciowych, kształtowanie klatki piersiowej u mężczyzn jak również wypełnianie deformacji, które powstały po wykonaniu zabiegów liposukcji i innych zabiegach chirurgicznych.

Dlaczego warto zdecydować się na preparat Macrolane?

Choć zabieg z użyciem preparatu Macrolane nie należy do najtańszych, to warto podkreślać liczne plusy zastosowania tej bezinwazyjnej i bezpiecznej metody powiększenia biustu. Jeśli pragniesz upiększyć i ujędrnić swoje piersi, zachowując przy tym ich zdrowy i naturalny wygląd, ta metoda bez wątpienia jest stworzona dla Ciebie. Dzięki niej nie musisz obawiać się skutków ubocznych, długiego okresu rekonwalescencji oraz nieodpowiednio wykonanego zabiegu. Z drugiej strony, jeśli efekt zabiegu nie będzie dla Ciebie wystarczająco zadowalający, wystarczy odczekać kilkanaście miesięcy, aby Twój biust powrócił do stanu przed zabiegiem. Aby upewnić się, czy metoda powiększania piersi preparatem Macrolane jest odpowiednia dla Ciebie, powinnaś udać się na konsultację z lekarzem, który przybliży Ci efekt działania tego preparatu.

Zdjęcie tytułowe pochodzi z serwisu sxc.hu

Dołącz do dyskusji

Czytaj więcej

Aquafilling bodyline - nowa metoda powiększania piersi
Wiele kobiet marzy o pięknym biuście. W większości przypadków, aby skorygować jego wady trzeba...
A może tak zmniejszyć piersi?
Operacje plastyczne i piersi – to niemal nierozerwalne skojarzenia. W końcu każda kobieta marzy o...
Czy powiększenie piersi jest ryzykowne?
Chyba każda kobiety marzy o pięknych i jędrnych piersiach, stąd też operacje powiększania biustu...
Breform - Biustonosz, który nosi się pod skórą
Pojawiła się alternatywa dla tradycyjnych metod powiększania piersi, czyli Breform.
5 faktów i mitów o operacjach piersi
Powiększanie piersi jest obecnie najczęściej wykonywanym zabiegiem. Wzrost popularności tego typu...