Szpital LUX MED

Szpital LUX MED

Adres: 
ul. Puławska 455, 02-801 Warszawa
Telefon: 
Skontaktuj się: 
Opis: 

Grupa LUX MED, największa w Polsce sieć placówek medycznych, oddaje Państwu do dyspozycji nowocześnie wyposażony szpital w dobrze skomunikowanym punkcie Warszawy. Centrum Chirurgii Plastycznej w Szpitalu LUX MED oferuje szereg usług z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej oraz chirurgii estetycznej.

Nasz zespół lekarzy tworzą doświadczeni, wysoce wykwalifikowani specjaliści. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa w doskonale przygotowanych salach operacyjnych. Zarówno przed, jaki po zabiegu zapewniamy Pacjentom komfortowe warunki w wygodnych i przestronnych pokojach. Umożliwiamy wykonywanie zabiegów w trybie ambulatoryjnym i pobytowym. Grupa LUX MED gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów. Szpital integruje swoje działania z innymi placówkami grupy LUX MED w ramach kompleksowego programu Medyczna Strefa Piękna, w którym oferujemy bezpłatne, indywidualne konsultacje z koordynatorem. Szczegóły na stronie internetowej luxmed.pl.

Lux Med
Wygodne i przestronne pokoje zapewniają komfortowe warunki pobytu.

Zabiegi w Centrum Chirurgii Plastycznej wykonuje dr n.med. Małgorzata Chomicka-Janda, specjalista chirurg plastyk z 20-letnią praktyką, członek m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, The International Society of Aesthetic Plastic Surgery oraz dr n.med. Lubomir Lembas i lek. med. Łukasz Ulatowski, członkowie: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, mający na swoim koncie liczne publikacje oraz międzynarodowe konsultacje.

Lux Med
Zabiegi wykonuje wykwalifikowany personel.

Szpital dysponuje komfortowo wyposażonymi salami jednoosobowymi i dwuosobowymi, wyposażonymi w indywidualne łazienki, telewizor i podłączenie do Internetu.
Pacjentom, przez cały pobyt w szpitalu, może towarzyszyć rodzina. Podczas pobytu w szpitalu Pacjenci mogą korzystać z bezpłatnego parkingu.

Szpital LUX MED
Szpital znajduje się w dogodnej lokalizacji.