Lift 4D – najnowsza technologia w służbie młodości

Skalpel, poważny zabieg, długa rekonwalescencja – tak kojarzy się dziś lifting. Na szczęście istnieją skuteczne alternatywy, które mogą dać efekt zbliżony do liftingu operacyjnego bez konieczności poddawania się operacji.

Lift 4D – najnowsza technologia w służbie młodości

Jedną z najskuteczniejszych, rewolucyjnych metod dysponuje obecnie klinika chirurgii plastycznej Beauty Group Artplastica w Szczecinie.

Jak odmłodzi nas wiązka laserowa?

W klasycznej laseroterapii działa ona na powierzchni skóry, dając efekt złuszczenia naskórka i regeneracji jego wierzchniej warstwy. Zabieg Liftu 4D laserem Fotona działa natomiast wielopoziomowo.

Na czym polega jego innowacyjność? - Najważniejszą nowością jest oddziaływanie wiązki laserowej na wewnętrzne tkanki twarzy – mówi doktor Maciej Józefowicz, chirurg wykonujący zabieg w klinice Beauty Group Artplastica. - Aby do nich dotrzeć, musimy wykonać zabieg specjalnie do tego zaprojektowaną głowicą wewnątrz jamy ustnej.

Naświetlamy wewnętrzne mięśnie i uelastyczniamy je, co ładnie wygładza tzw. „marionetki” i podnosi opadające kąciki ust. Po wykonaniu tego etapu zajmujemy się dokładnym ujednoliceniem i odnową skóry, wykonując jej głęboki termolifting.To pierwsza tak zaawansowana metoda odmładzania, uwzględniająca wszystkie aspekty starzenia się.

Efekty

Jak przy każdym zabiegu odmładzającym, działającym na tak głębokim poziomie musimy uzbroić się w cierpliwość na kilka dni: skóra po zabiegu może być zaczerwieniona i wrażliwa. Dzięki wykonaniu go w profesjonalnym gabinecie nie musimy jednak obawiać się powikłań.

- Pacjent musi być przygotowany na zabieg przynajmniej dwugodzinny – aż tyle czasu potrzebujemy, aby wykonać zabieg precyzyjnie i przejść przez wszystkie jego najważniejsze fazy. Nie jest bolesny, ale w niektórych momentach pacjenci mogą odczuwać lekki dyskomfort – przyznaje doktor Maciej Józefowicz.

Jeżeli szukasz dla siebie zabiegu, który przywróci dawny kształt twarzy, ujędrni i pogrubi skórę twarzy bez zniekształcania rysów twarzy, to jest to najlepsza dostępna obecnie alternatywa dla tradycyjnego liftingu.

Dołącz do dyskusji

Czytaj więcej

Zabiegi botoksu, jak wybrać odpowiedni gabinet?
Zapewne każdy jest w stanie wymienić przynajmniej jeden defekt swojej urody, który chciałby...
Lift 4D – najnowsza technologia w służbie młodości
Skalpel, poważny zabieg, długa rekonwalescencja – tak kojarzy się dziś lifting. Na szczęście...
Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Ten zabieg właściwie służy modelowaniu ust, choć wiele kobiet - szczególnie młodszych - decyduje...
Najnowocześniejsze metody na odmłodzenie i wygładzenie skóry
Po co pokazywać swoje niedoskonałości, skoro medycyna estetyczna już dawno znalazła sposób na...